Novinky

Jarní nabídka

Jarní nabídka 19. 03. 2018 18:45

Pro oslavu nadcházejícího jara jsme pro Vás připravili jarní nabídku plnou barev a chutí, kterou pro Vás sestavila Darja Kawasumi!

Příroda se nám probouzí zpět k životu a zasype nás svými dary. Dříve v českých zemích se držel půst, který spočíval v omezené konzumaci těžkých potravin. Na jídelníček přibyly bylinné čaje, odlehčená jídla, jako saláty, ovocné kompoty, kysané zelí, ale bez velkých porcí pečeného, či uzeného masa. Proč? Protože stejně jako jaro přináší očistu přírodě, přináší ji i nám, protože my jsme součástí přírody a jejích cyklů, ať si to uvědomujeme, či ne.

V našem Haru obentu si pochutnejte na čirašizuši s kořenem lotosu zvaným renkon, zázvorem, ochucenou mrkvičkou a šítake, dozdobené japonskou pokrájenou omeletou a cukrovými lusky, s navrchu položeným marinovaným úhořem, na mořském vlku pečeném na grilu jako dengaku se dvěma druhy saikjó miso, čakin čawanmuši vaječném pudinku doplněném o šítake, fazolky edamame, dýni hokaido a list mitsuba, na jarní tempuře s chřestem, mrkvičkou, houbami enoki, bambusovým výhonkem a listem šiso, na výborném salátku ze sójových výhonků mojaši. Ve středu obenta naleznete jemně ochucenou ředkev kabu s květem sakury, symbolem japonského jara.

GRAND RESTAURANT FESTIVAL 2018 V MIYABI !

GRAND RESTAURANT FESTIVAL 2018 V MIYABI ! 17. 01. 2018 20:14

Patříte-li mezi milovníka japonského jídla, můžete ochutnat naší speciální nabídku za zvýhodněnou festivalovou cenu. Prodej ochutnávek od 1.12.2017 pouze na www.grandrestaurantfestival.cz

MIYABI HAPPY HOUR NA SUŠI SE SLEVOU 20%

MIYABI HAPPY HOUR NA SUŠI SE SLEVOU 20% 16. 11. 2016 17:54

Objednejte si naše suši z kvalitních čerstvých surovin. Hosomaki, uramaki, nigiri, sašimi či kombinované sety si můžete odnést kamkoliv chcete. Sleva platí pouze v časovém rozmezí 15:00 – 18:00 hod a podmínkou je platba v hotovosti!