Novinky

ZIMNÍ OBENTÓ !

ZIMNÍ OBENTÓ ! 11. 01. 2019 14:16

Naše nová nabídka - zimní obentó ve znamení zdraví, štěstí a moudrosti v Novém roce 2019 !

Krabička obsahuje několik novoročních jídel prodchnutých symbolikou. Fazole mame připomenou význam japonského slova madžime a navedou Vás k poctivosti k sobě i druhým. Svitek rolády datemaki symbolizuje znalost a moudrost a připomene Vám krásné slunné dny roku s příslibem bohatství, protože má barvu zlata. Lotosový kořen svým tvarem připodobňuje květiny, konbumaki s tuňákem přidají k Vašemu zdraví, mírně fermentované tsukemono spraví klima Vašeho zažívacího ústrojí a konjaku Vám vyčistí organismus a pomůže k dlouhověkosti. Samá dobrá zaslíbení! A abyste se i pořádně najedli a posílili odvahu pustit se do práce, vložili jsme do jedné přihrádky pořádný kus krůtího masa v japonské úpravě. Pomerančové suši vám připomene hravost, která do dobrého života také patří. Nakonec sašimi makrela jako japonský tataráček, která dotvoří paletu zážitků. Přejeme dobrou chuť! Darja Kawasumi a kolektiv restaurace Miyabi !

JINÁ TVÁŘ MIYABI  V ÚTERÝ 1.LEDNA 2019 OD 14:00

JINÁ TVÁŘ MIYABI V ÚTERÝ 1.LEDNA 2019 OD 14:00 29. 12. 2018 16:13

Přátelé! Ještě jsme se nerozloučili s krásou vánočního dění a už nás čekají oslavy přicházejícího nového roku 2019. Chci vás pozvat do Miyabi na Oshougatsu setkání Jiné tváře Miyabi. Sejdeme se hned v úterý 1. ledna odpoledne od 2 hodin dál. Novoroční japonská oseči jídla a sake nebudou chybět. Jako vždy si uděláme malý čajový obřad - tentokrát to ale bude první konvice v novém roce. Připravím také štětce a můžeme si kaligraficky napsat nějaká přání nebo předsevzetí do nového roku. Kdo znáte nějaký japonský zvyk a chtěli byste ho uvést, bude to velké obohacení.

Tak Tedy 1. ledna odpoledne! Uvítejme vespolek Nový rok 2019! Darja

Vám všem, kdo nebudete moci 1. ledna do Miyabi přijít, přeji vše dobré do nového roku a těším se na společná setkání Jiná tvář Miyabi v roce 2019.

SVÁTEČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

SVÁTEČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA 20. 12. 2018 13:02

Vážení hosté, dovolujeme si Vás upozornit na otevírací dobu naší restaurace Miyabi
o vánočních a novoročních svátcích. なお、開店時間が例年と多少変わりましたので、ご案内させて頂きます
V případě, že se rozhodnete strávit Silvestra doma, nabízíme Vám rozvoz suši a ostatních jídel až na Váš stůl až do 21:00 hod.
Cena dovozu od 70Kč, při objednávce nad 2.000 Kč zdarma.

Příjemné prožití svátků vánočních, hodně štěstí a zdraví, osobní pohody a pracovních úspěchů do Nového roku
Vám všem přeje Darja Kawasumi a kolektiv restaurace Miyabi !

GRAND RESTAURANT FESTIVAL 2019 PO ROCE OPĚT V MIYABI !

GRAND RESTAURANT FESTIVAL 2019 PO ROCE OPĚT V MIYABI ! 04. 12. 2018 12:48

Děkujeme všem našim hodnotitelům a hostům, jejíž hlasy nás katapultovaly na 8.místo celkového pořadí a zároveň na nejlepší hodnocení v kategorii jídlo. Je to pro nás veliký závazek do příštího roku. Zároveň Vás chceme pozvat v rámci festivalu na KAŽDÉ FESTIVALOVÉ PONDĚLÍ, kde Vás od 19.00 hodin provede večerem zakladatelka a majitelka restaurace Miyabi Darja Kawasumi a doplní tak zážitek z autentického japonského jídla. Prodej ochutnávek od 1.12.2018 pouze na www.grandrestaurantfestival.cz