Novinky

V Miyabi můžete na jediném místě v Praze ochutnat točené japonské pivo Asahi Super Dry!

V Miyabi můžete na jediném místě v Praze ochutnat točené japonské pivo Asahi Super Dry! 16. 08. 2019 14:03

V Japonsku se pivo Asahi Super Dry prodává od roku 1987 a v současné době se jedná o nejprodávanější japonské pivo. Ležák, v jehož receptuře najdete i rýží podléhá japonským standardům vaření piva a proslavila jej chuť označená termínem „karakuchi“. Ta vzniká díky technologii kvašení, která využívá ječný slad, nízkou teplotu, úplné prokvašení, dlouhodobé zrání a vynechává proces pasterizace.

Ležák Asahi Super Dry je uvařen tak, aby nabídl po napití říznou a osvěžující chuť, která v závěru přechází do velmi čisté chuti bez dlouhého doznívání. Právě pro ono krátké doznívání se pivo doporučuje ke konzumaci jemných pokrmů, jako jsou třeba suši, jelikož v ústech nezůstává žádná pivní dochuť. Kanpai! A ještě don´t drink and drive!

NOVÉ LETNÍ MENU V MIYABI

NOVÉ LETNÍ MENU V MIYABI 18. 07. 2019 20:31

S létem přicházíme s aktualizovanou nabídkou degustačních obent
s použitím sezónních surovin. K dispozici i vegetariánské verze! Na závěr si dopřejte sezamovou zmrzlinou nebo zmrzlinu se zeleného čaje. Těšíme se na Vás !

Přijmeme suši kuchaře !

Přijmeme suši kuchaře ! 04. 02. 2019 19:01

Přijmeme suši kuchaře na plný úvazek, nástup možný ihned.

Požadujeme: -vyučení nebo praxi v oboru na obdobné pozici -zájem o obor gastronomie -kladný přístup k práci a schopnost týmové spolupráce -zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu

Nabízíme -práci v profesionálním teamu kuchařů zavedené restaurace -pracovní směny dohodou -možnost profesního růstu a učení se přímo od japonských mistrů v Japonsku nebo USA -odpovídající platové ohodnocení -pro mimopražské možnost ubytování V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese: miyabi@miyabi.cz nebo na tel:602 251 135 Lubomír Zacpal - Miyabi

MIYABI HAPPY HOUR NA SUŠI SE SLEVOU 20%

16. 11. 2016 17:54