Načítám Akce

« Všechny Akce

OMAKASE – 14.října 2023 od 18.hod

21 září - 16 října

2200Kč

průvodcovaná večeře s Noritada Saito a Darjou Kawasumi

Omakase znamená, že necháte na nás, co pro vás připravíme. Vložíte v nás svou důvěru a každý chod budete se zvědavostí očekávat. Způsob omakase je typický pro obřady ochaji nebo sushi restaurace té nejvyšší kvality. Devítichodovou hostinou, která nebude jen o sushi, vás provede Darja Kawasumi a povypráví i o svých zážitcích v Japonsku. Budete mít možnost osobně se seznámit s naším sushi mistrem panem Noritada Saito a přesvědčit se, že jeho sushi jsou opravdu skvělé. Přidá se k nám i významný someliér sake Martin Šturma se sake ze sakevaru ZAKU z Japonska, kde nyní i pracuje. Mají sake, co se jmenuje Miyabi no tomo. Tomo je přítel. Ano, jsme přátelé ZAKU a přátelé sake obecně. Společnost Zaku získala na „Fine Sake Awards 2023“ v Tokiu tři Grand Gold Awards a dvě Gold Awards. Máme velkou radost, že vám budeme moci nabídnout mimořádný výběr oceněného sake.

Omakase vyjadřuje i to, že do poslední chvíle nevíte, kolik bude večeře stát. My jsme stanovili cenu 2 200,-Kč za osobu bez nápojů, takže alespoň toto budete vědět. Ochutnávka sake ze sakevaru ZAKU je volitelná a bude stát 800,-Kč.

Kdybyste chtěli Omakase večer věnovat někomu jako dárek, je možné po zaplacení vystavit poukázku na Vámi vybraný termín. V přední části restaurace bude pouze 20 míst.

Podmínkou pro závaznou rezervaci je zaplacení zálohy ve výši 800,–Kč na osobu. Lze platit v hotovosti nebo platební kartou v Miyabi či on-line ZDE! Pro aktuální možnosti rezervací prosíme kontaktujte obsluhující personál /tel: 296 233 102/, nebo na rezervace@miyabi.cz

Těšíme se na vás!
DOUZO ZONBUN NI OTANOSHIMI KUDASAI!

Podrobnosti

Zahájení:
21 září
Ukončení:
16 října
Cena:
2200Kč
    Přidejte se do Rodiny Miyabi
    Chcete sledovat naše novinky? Přihlaste se k odběru novinek a buďte mezi prvními, kteří obdrží zajímavé novinky a inspiraci ze světa Miyabi