Novinky

JINÁ TVÁŘ MIYABI  V NEDĚLI 20.ŘÍJNA 2019 OD 14:00

JINÁ TVÁŘ MIYABI V NEDĚLI 20.ŘÍJNA 2019 OD 14:00 14. 10. 2019 20:00

Milí přátelé!

Od posledního setkání JTM uplynulo několik letních měsíců ... dokonce máme podzim. A i s podzimem už se loučíme. Je na čase se svolat. Mnozí z nás jsme se setkali na výroční schůzi Česko-japonské společnosti, na Akimatsuri minulý týden a nebo na včerejším setkání zájemců o česko-japonskou, japonsko-českou konverzaci v Miyabi. Věřím, že si přinesete na setkání 20. října v Miyabi odpoledne plno zážitků z vašich cest a bude o čem povídat. My s Ginem jsme byli na Sibiři zkoumat Tunguskou událost z roku 1908, na Hokkaidu na konferenci Meteorite a taky jsme se plavili ve skotských a irských vodách. Přineste dobroty, přineste pití a uděláme si vespolek hezký čas. Já samozřejmě připravím náčiní na čajový obřad a na chvíli se stišíme k meditaci. Možná jsem ne všem poslala tuto zprávu, tak jí prosím rozhlašte i po vašich sítích, ať oslovíme všechny, kdo by chtěli přijít. Děkuji! A těsím se!

Vše krásné, Darja=

XV. SUŠI VEČER ANEB „SNĚZTE KOLIK CHCETE“

XV. SUŠI VEČER ANEB „SNĚZTE KOLIK CHCETE“ 03. 10. 2019 15:58

Japonská restaurace Miyabi si Vás dovoluje pozvat na výroční XV. SUŠI VEČER ANEB „SNĚZTE KOLIK CHCETE“ při příležitosti Mezinárodního dne suši v pátek 1.listopadu 2019 od 19:00 hod

Listopad je měsíc ve znamení čerstvých ryb a nově sklizené rýže. A to dohromady slibuje skvělé suši. Věděli jste, že 1. listopad je Mezinárodním dnem suši? Stanovila to v roce 1972 Celojaponská suši asociace.

Kromě našeho běžného sortimentu ochutnáte nigirizuši ze čtyř druhů lososa – skotského, norského, aljašského a bio atlantského z české farmy ve Lhotce, dále z tuňáka žlutoploutvého i modroploutvého, čerstvého hamači dovezeného z Japonska a mušlemi hotate. Nebudou chybět naše originální Praha nigiri s tuňákem marinovaném v černém pivu. Mimořádně nabídneme suši s hovězím wagjů známém jako Kobe beef.

Zážitek pak umocní polévka nimonowan s knedlíčkem ebi šindžo a na závěr sladká tečka zmrzlinové omoči.

Mistrné práce povedou naši kuchaři Aleš Kužel a Jaroslav Štěpánek, kteří se japonskou gastronomií v Miyabi profesionálně zaobírají více než 20 let. Za dobu své kariéry byli mnohokrát vysláni do restaurantů v Japonsku a USA, aby si rozšířili své znalosti a osvojili pravé kombinace chutí, kompozic a tvarů japonské kuchyně.

Srdečně zve Darja Kawasumi a kolektiv restaurace Miyabi.

Miyabi – to nejlepší místo pro suši v Praze ! DOUZO ZONBUN NI OTANOŠIMI KUDASAI !

Cena: 1,390 Kč

V restauraci bude omezený počet míst, proto neváhejte se svojí rezervací.

Podmínkou pro závaznou rezervaci je zaplacení zálohy ve výši 500,--Kč na osobu. Lze platit v hotovosti nebo platební kartou v Miyabi, či bankovním převodem. Pro aktuální možnosti rezervací prosíme kontaktujte obsluhující personál /tel: 296 233 102/, nebo na rezervace@miyabi.cz

V Miyabi můžete na jediném místě v Praze ochutnat točené japonské pivo Asahi Super Dry!

V Miyabi můžete na jediném místě v Praze ochutnat točené japonské pivo Asahi Super Dry! 16. 08. 2019 14:03

V Japonsku se pivo Asahi Super Dry prodává od roku 1987 a v současné době se jedná o nejprodávanější japonské pivo. Ležák, v jehož receptuře najdete i rýží podléhá japonským standardům vaření piva a proslavila jej chuť označená termínem „karakuchi“. Ta vzniká díky technologii kvašení, která využívá ječný slad, nízkou teplotu, úplné prokvašení, dlouhodobé zrání a vynechává proces pasterizace.

Ležák Asahi Super Dry je uvařen tak, aby nabídl po napití říznou a osvěžující chuť, která v závěru přechází do velmi čisté chuti bez dlouhého doznívání. Právě pro ono krátké doznívání se pivo doporučuje ke konzumaci jemných pokrmů, jako jsou třeba suši, jelikož v ústech nezůstává žádná pivní dochuť. Kanpai! A ještě don´t drink and drive!

MIYABI HAPPY HOUR NA SUŠI SE SLEVOU 20%

MIYABI HAPPY HOUR NA SUŠI SE SLEVOU 20% 16. 11. 2016 17:54

Objednejte si naše suši z kvalitních čerstvých surovin. Hosomaki, uramaki, nigiri, sašimi či kombinované sety si můžete odnést kamkoliv chcete. Sleva platí pouze v časovém rozmezí 15:00 – 18:00 hod a podmínkou je platba v hotovosti!