VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všechny objednávky podané prostřednictvím našeho internetového obchodu jsou pro zákazníky závazné. Dokončením objednávky potvrzujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI.

V okamžiku, kdy dokončíte objednávku, Vám na Vámi zadanou emailovou adresu pošleme potvrzovací email s informacemi o objednávce a případnými instrukcemi pro platbu (pokud jste zvolili platbu převodem).

Způsoby doručení

Doručování zboží zajišťujeme prostřednictvím kurýrní služby. Při útratě alespoň 2 000 Kč máte dopravu po Praze zdarma. V případě jakéhokoliv problému s doručením nám napište nebo zavolejte na +420 296 233 102-3.

Upozornění

Miyabi neručí za zboží během přepravy a nemůže zajistit náhradu škody způsobenou špatným zacházením dopravce. Kupující je povinen přijatou zásilku převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoli závad vše ihned ohlásit přepravci samotnému. V žádném případě prosím nepřebírejte porušené zásilky. Převzetím zásilky kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a na pozdější reklamace související s přepravou nebude brán zřetel.

Osobní odběr

Pokud zvolíte osobní odběr, můžete si zboží vyzvednout po obdržení potvrzovacího emailu (druhý email, který od nás dostanete) v Miyabi na adrese:

Miyabi, Navrátilova 10, Praha 1 (najít na mapě)

Způsoby platby

Hotově / kartou v naší restauraci
Celou částku zaplatíte hotově nebo platební kartou přímo u nás v restauraci.

Kartou na webu
Pro platbu kartou na tomto webu budete přesměrováni na zabezpečenou a prověřenou platební bránu. Zde zadáte veškeré potřebné informace z vaší karty a po dokončení platby se ihned dozvíte, zda se platba podařila. Pokud se zobrazí informace o neúspěšné platbě, můžete platbu opakovat nebo nás kontaktovat a případně vybrat jiný způsob. Zboží odešleme v případě, že byla objednávka i platba úspěšně odeslána. O odeslání zásilky budete informováni emailem.

Dárkové vouchery

Platnost dárkového voucheru je 12 měsíců od data vystavení, pokud není stanoveno jinak. Tyto nabídky nelze kombinovat s jinou slevou, s jinou zvýhodněnou nabídkou ani s akcemi z kalendáře akcí pokud není domluveno jinak. Platnost dárkového voucheru nelze prodloužit.

Prosíme o rezervace vybraného termínu předem. Rezervaci vám následně potvrdíme. Bez závazné rezervace na čerpání služeb, není možné dárkový certifikát využít. Budeme se snažit maximálně vyhovět vaší žádosti, nemůžeme však zaručit určité datum nebo čas.

V případě ztráty dárkového voucheru (kódu) nás neprodleně kontaktujte.

Ochrana osobních údajů

Vaše soukromí je pro nás důležité a usilujeme o jeho zachování při zpracování veškerých osobních informací, které od vás dostaneme. Řídíme se principy zákonné ochrany dat. Poskytnutím svých osobních údajů vyjadřujete souhlas s tím, že s nimi budeme moct nakládat při jejich zpracování.

Reklamace zboží / Záruka

Chcete zboží reklamovat? Prosím kontaktujte nás na e-mailu nebo telefonicky.

Elektronická evidence tržeb – EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přidejte se do Rodiny Miyabi
Chcete sledovat naše novinky? Přihlaste se k odběru novinek a buďte mezi prvními, kteří obdrží zajímavé novinky a inspiraci ze světa Miyabi