Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

NOVOROČNÍ KOLEKCE OSECHI 2024 !

13. 12. 2023 - 1. 1. 2024

Letos je v naší kolekci poskládaných 20 druhů novoročních dobrot, mezi nimiž nechybí ani tradiční kazunoko jikry, rybí kamaboko nebo baby sardinky tazukuri. Z rybího království vás navíc potěší kranas japonský zvaný hamachi, sake, tuňák a máslová ryba aburabozu. Paletu barev a tvarů rozzáří žluté datemaki a slavnostní příležitost zdůrazní namasu z bílé ředkve a červené mrkve. Nesmí chybět ani bílé a černé fazolky mame, abyste byli připraveni do nového roku být majime, tedy krásně pracovití a poctiví. Ke štěstí vám přidají jikry kazunoko, to abyste měli všeho dostatek. Kazu z kazunoko zaslibuje hojnost. Za přáním hojnosti stojí i baby sardinky, který se říká tazukuri.
Autentičnost Miyabi Osechi ohlídá i letos náš zkušený japonský kuchař pan Noritada Saito. Jídla jsou připravená tak, aby v chladu vydržela i 2 dny a set je určený pro jednoho, dva i více novoročních gastronautů. Omedetou gozaimasu!
Cena je 2 300,- a objednávku je třeba udělat do 29. prosince, zaplatit zálohu 800,- a krabičku si vyzvednout na Silvestrovský den 31. prosince odpoledne od 15:00 do 22:00.

Přejeme šťastný Nový rok!

Podrobnosti

Zahájení:
13. 12. 2023
Ukončení:
1 ledna
    Přidejte se do Rodiny Miyabi
    Chcete sledovat naše novinky? Přihlaste se k odběru novinek a buďte mezi prvními, kteří obdrží zajímavé novinky a inspiraci ze světa Miyabi