Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

OMAKASE – 9.dubna 2024 od 18.hod

25 března - 11 dubna

průvodcovaná večeře s Noritada Saito a Darjou Kawasumi

Omakase znamená, že necháte na nás, co pro vás připravíme. Vložíte v nás svou důvěru a každý chod budete se zvědavostí očekávat. Způsob omakase je typický pro obřady ochaji nebo sushi restaurace té nejvyšší kvality. Devítichodovou hostinou, která nebude jen o sushi, vás provede Darja Kawasumi a povypráví i o svých zážitcích v Japonsku. Budete mít možnost osobně se seznámit s naším sushi mistrem panem Noritada Saito a přesvědčit se, že jeho sushi jsou opravdu skvělé.

Omakase vyjadřuje i to, že do poslední chvíle nevíte, kolik bude večeře stát. My jsme stanovili cenu 2 200,-Kč za osobu bez nápojů, takže alespoň toto budete vědět.

Kdybyste chtěli Omakase večer věnovat někomu jako dárek, je možné po zaplacení vystavit poukázku na Vámi vybraný termín v lednu nebo únoru. V přední části restaurace bude pouze 20 míst.

Podmínkou pro závaznou rezervaci je zaplacení zálohy ve výši 800,–Kč na osobu. Lze platit v hotovosti nebo platební kartou v Miyabi či on-line ZDE! Pro aktuální možnosti rezervací prosíme kontaktujte obsluhující personál /tel: 296 233 102/, nebo na rezervace@miyabi.cz

Těšíme se na vás!
DOUZO ZONBUN NI OTANOSHIMI KUDASAI!

Podrobnosti

Zahájení:
25 března
Ukončení:
11 dubna
    Přidejte se do Rodiny Miyabi
    Chcete sledovat naše novinky? Přihlaste se k odběru novinek a buďte mezi prvními, kteří obdrží zajímavé novinky a inspiraci ze světa Miyabi